BUMBLEBEE | Türkçe Altyazılı İkinci Fragman

3
181 İzlenme
Published
21 ARALIK'TA SİNEMALARDA

www.BumblebeeFilmi.com.tr

FACEBOOK: https://www.facebook.com/bumblebee.fi...
TWITTER: https://twitter.com/uipturkiye
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/uipturkiye/Yönetmenliğini Travis Knight’ın (“KUBO VE SİHİRLİ TELLERİ,” “KORALİN VE GİZLİ DÜNYA”) yaptığı filmde oyuncular; Hailee Steinfeld (“EDGE OF SEVENTEEN”), Pamela Adlon (“BETTER THINGS,””LOUIE”), John Cena (“BABALAR SAVAŞIYOR 2,” “AŞK KAZASI”), Stephen Schneider (Comedy Central’dan “BROAD CITY”), Jorge Lendeborg Jr. (ÖRÜMCEK ADAM: EVE DÖNÜŞ), Jason Drucker (“SAFTİRİK GREG’İN GÜNLÜĞÜ:BENDE BU ŞANS VARKEN”), Kenneth Choi (“AMERICAN CRIME STORY”), Ricardo Hoyos (“DEGRASSI: NEXT CLASS”), Abby Quinn (“LANDLINE,” “GECE KARDEŞLİĞİ”), Rachel Crow (“DEIDRA & LANEY TREN SOYUYOR”) ve Grace Dzienny (“ZOO”).

1987 yılında kaçak olan Bumblebee, Kaliforniya’daki küçük bir sahil kasabasında bir hurdalığa sığınır. 18 yaşına girmek üzere olan ve dünyadaki yerini keşfetmeye çalışan Charlie (Hailee Steinfeld), savaştan yaralanmış ve zarar görmüş olan Bumblebee’yi bulur. Charlie, Bumblebee’yi yeniden canlandırdığında kısa sürede onun sıradan bir sarı VW aracı olmadığını anlar.

Filmin yapımını “TRANSFORMERS” serisinin deneyimli yapımcıları Lorenzo di Bonaventura ve Michael Bay ile idari yapımcılar Steven Spielberg, Brian Goldner ve Mark Vahradian gerçekleştiriyor. Chris Brigham (“ARGO,” “BAŞLANGIÇ”) da idari yapımcılığı üstleniyor. Senaryo Christina Hodson (“SAPLANTI”) tarafından yazıldı.
Kategori
FILM & FRAGMAN
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.