Drone'lar Tarafından Yakalanan 5 Korkutucu Şey

5
125 İzlenme
Published
Drone'lar Tarafından Yakalanan 5 Korkutucu Şey.. Drone bizlerin asla göremeyeceği yerleri görmemize ve oldukça ilginç görüntüler yakalamamızı sağlayan çok kullanışlı teknolojik bir üründür. Son yıllarda kullanımının artmasıyla birlikte Drone'la çekilmiş ilginç görüntüler de internet ortamında viral olmaya başlamıştır. Bu videomuz da da Drone'la çekilmiş 5 ürkütücü görüntüyü izliyor olacaksınız.

► Videomuzu beğendiyseniz Abone olmayı ve beğen tuşuna basmayı unutmayın :)

1. Drone'la kaydedilmiş bu görüntüler cesur bir çiftçinin nasıl tarlasını telef olmaktan kurtardığını göstermektedir. Amerika Denver'da fırtınalı bir gündür ve 30 hektarlık kuru otlarla kaplı bir tarlada yangın çıkmıştır. Ancak cesur çiftçi Eric Howard aklı ve cesareti sayesinde yangının daha da fazla büyüyüp tarlayı yok etmesini engellemiştir.

2. Bu görüntü, Ohio'da doğal park alanında çekilmiştir ve videonun ilk dakikalarında olağandışı hiçbir şey bulunmamaktadır. Ancak kaydın 5. dakikasından sonra çalılıkların arasında bir karaltı görülmüş ve drone kullanan kişilerin dikkatini çekmiştir.

3. 2016 yılında bir YouTuber tarafından çekilmiş bu drone videosunda genç YouTuber'ın amacı bölgeyi kuşbakışı çekmek ve kanalında paylaşmaktır. İlk dakikalarda şehri kuşbakışı çeken genç sonrasında tarlaların olduğu bölgeyi de çekmeye başlamış ve bir anda karşısına turuncu giyimli, renkli saçlı bir palyaço çıkmıştır.

4. Justin Brown isimli bir YouTuber, yaşadığı şehre çok yakın banliyö bölgesinin üzerinde dronela keşfe çıkmıştır. Tuhaf görünümlü insanların yaşadığı bu bölge Justin'in hep ilgisini çekmiştir ve Justin bölgenin biraz dışına çıkınca garip bir topluluğu fark etmiştir.

5. Yine bir YouTuber olan Furious Otter, ağaçlıkların olduğu bölgede Drone'uyla keşfe çıkmıştır ve ağaçlık alana biraz daha yaklaşınca ağaçların ardında beyaz giyimli birinin olduğunu fark etmiştir. Gizemli yere doğru Drone'u yaklaştıran Furious beyaz giyinmiş, saçlarını tararmış gibi hareket eden birini görmüş ve bunun bir büyücü olduğunu düşünmüştür.

*** Devamı videomuzda...

► Her gün 1 video yüklediğimiz kanalımızda sizlere her konudan farklı videolar yapmaya çalışıyoruz.. Şaşırtıcı, sıradışı, ilginç, eğlenceli ve bilgilendirici videolar için kanala abone olmayı unutmayın! https://goo.gl/8Yf9Su

Bu Adam Bodrumunda Gizli Bir Oda Buldu, İçinden Çıkan Şeyler İse Korkutucu Derecede Muhteşemdi : https://youtu.be/xZCkTa-qcDo

Dünyadaki Acı Verici Şeylerin En Kötüsü - İnsanın Limitleri : https://youtu.be/Z0AbuDvVySI

Bu Adam Cesaretini Toplayıp Bu Kapıyı Açamadı, En Sonunda Merakından Polis Çağırdı ve Keşfettiler : https://youtu.be/M8x4IcVabGs

► Kaynaklar:
► en.wikipedia.org
► eksisozluk.com
► line.do
► people.howstuffworks.com

Bizleri takipte kalarak yeni videolardan haberdar olabilirsiniz, teşekkürler..
Kategori
TEKNOLOJI
Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.